Yurtbay Seramik, UNICERA Fuarı’nda "Sanat Nedir?" Sorusuna Tasarımları İle Yanıt Arayacak

Yurtbay Seramik, UNICERA Fuarı’nda

Yurtbay Seramik, 7 – 11 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katılacak. 5 gün sürecek fuarda en yeni ürünlerini sergileyecek olan Yurtbay Seramik, “Sanat nedir?” sorusunun yanıtını, yeni koleksiyonu ile misafirlerine vermeyi hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük, dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 7 – 11 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul’da kapılarını açıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuara, Türkiye’de seramik sektörünün en önemli temsilcilerinden olan Yurtbay Seramik de katılarak en yeni ürünlerini ve koleksiyonlarını sergileyecek. 

Tasarımlarla, “Sanat nedir?” sorusunun cevabı aranacak

Tasarımlarında her zaman doğadan ilham alan ve doğa – sanat ilişkisini ön plana koyan Yurtbay Seramik, bu sene de “Sanat nedir?” sorusunun cevabını ürünleri ile yanıtlamayı hedefliyor.  “İçinde sanat var” sloganı ile üretilen ahşap, taş, mermer, tekstil dokulu en yeni ve mevcut ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunacak olan Yurtbay Seramik, fuar için uzun süredir titizlikle çalışıyor.

Fuar ile Türk seramiğine olan ilginin artması hedefleniyor

Yurtbay Seramik, Türkiye ve yurt dışından pek çok firma ve bireysel katılımcının katılacağı UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda salon 5’te H02 numaralı stantta misafirlerini ağırlayacak. 5 gün sürecek olan fuarın Türkiye ve dünyada seramik sektörünün gelişmesine katkı sağlaması ve Türk seramiğine olan ilgiyi arttırması hedefleniyor.