YYK
YYK YAPI KİMYASALLARINDA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Sektörel deneyimimizi teknolojimiz ile harmanladık. Üstün performanslı ürünlerimiz ile karşınızdayız.

HAKKINDA

Yarım yüzyıldır doğanın yansımalarını birer sanat eserine dönüştüren ve sektöründe öncü konumda yer alan Yurtbay Seramik bünyesinde 2010 yılında üretim hayatına başlayan Yurtbay Yapı Kimyasalları; Yurtbay deneyimini, kalitesini ve güvenirliğini yapı kimyasalları sektörüne de taşıyarak en yeni teknolojiye sahip ürünleriyle gururla tercih edilen bir marka olmak amacıyla kurulmuştur.

İnsana ve çevreye karşı büyük bir sorumluluk duyulması gerektiği inancıyla; insan sağlığına ve çevreye daha duyarlı malzemeler kullanarak yenilikçi yapı kimyasalları üretiyoruz. Diğer yandan; kalite, güven ve hizmet prensipleri doğrultusunda hareket ederek çözüm odaklı yaklaşımları daima önemsiyoruz. 

Diğer ürünlerimizle birlikte seramik yapıştırma harçlarımızın da yüksek yapıştırma gücüne sahip, uzun ömürlü ve her yüzeye kolay uygulanabilir olması, Yurtbay Yapı Kimyasalları ismini ayrıcalıklı kılan bir diğer unsurdur.  

Yurtbay Yapı Kimyasalları olarak, yaşam alanlarına temas eden dünya standartlarındaki kalitede üretilen seramik yapıştırma harçları ve derz dolgu seçeneklerini kapsayan ürün yelpazemizi zaman içinde artırarak bugün; su izolasyon malzemeleri, tamir harçları, mantolama sistem bileşenleri, zemin hazırlama ürünleri, astarlar ve bakım ürünleriyle 150’yi aşkın çeşide sahip büyük bir üretim merkeziyiz. Bizler doğru fiyatlandırma ve rekabetçi fiyat ilkesinden asla taviz vermeyen; bununla birlikte kurulduğumuz günden itibaren birçok seçkin projenin çözüm ortağı olarak günümüze kadar büyüyerek ve gelişerek dünyaya yayılmayı hedefleyen güçlü bir şirketiz. 

Devam et

YÖNETİM

Başarı hedeflerimizi ortak akılla destekliyoruz.

Zeki Yurtbay
Zeki Yurtbay Kurucumuz ve Ebedi Başkanımız
Emel Yurtbay
Emel Yurtbay Yönetim Kurulu Başkanı
Z. İlter Yurtbay
Z. İlter Yurtbay Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Melis Yurtbay
Melis Yurtbay Yönetim Kurulu Üyesi
Gürkan Peker
Gürkan Peker Yönetim Kurulu Üyesi
Serkan Peker
Serkan Peker Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa Girgin
Mustafa Girgin Yönetim Kurulu Üyesi
YYK

Profesyonellere kaliteli ürün, yakın hizmet sunmak.

TANITIM FİLMİMİZ

İletişim Bilgileri
Genel Müdürlük Lavanta Sk. N0: 22/4, 34722 Hasanpaşa Kadıköy/İstanbul

Telefon0216 327 36 37

Faks0216 326 72 00

E-Postainfo@yyk.com.tr

Webwww.yyk.com.tr

Eskişehir Fabrika Oklubalı Köyü PK. 22, 26670 İnönü/ESKİŞEHİR

Telefon0222 596 62 00

Faks0222 596 61 99

E-Postainfo@yyk.com.tr

Webwww.yyk.com.tr