Yurtbay Yem
Yurtbay Yem YEMDE ÜSTÜN KALİTE, YÜKSEK VERİM

İlkemiz, üretimin ve hizmetin tüm aşamalarında sürekli gelişmeyi hedefleyerek, sağlıklı ve güvenli karma yem üretimini sağlamak.

HAKKINDA

Yurtbay Yem, Zonguldak Çaycuma’da 1989 yılında faaliyete başlamıştır. 1993 yılında Yurtbay Şirketler Topluluğu’na dâhil olmuştur. Yurtbay Yem, 44.400 m2 arazi içinde, 2.500 m2 kapalı alanda 20 Ton/Saat kapasite ile tam otomatik olarak büyükbaş ve kanatlı yem imalatı yapmaktadır. En son gelişen teknolojiye uygun laboratuvarını kurarak ürün giriş ve çıkışlarını kontrol altına almaktadır.

Ayrıca ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemi belgeleri  ile yürürlükteki yasalara uyarak, ticari ahlaka bağlı olarak büyümeyi  ve hizmeti hedef edinmiştir. Bunların yanında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini de almaktadır.

Yurtbay Yem Sanayi’nin asıl amacı;  bölge hayvancılığının gelişmesi, birim başına en düşük maliyetle en yüksek verimin alınması için üstün kalitede yem üretimini sağlamak, yetiştirici ve bayilere en üstün hizmeti sunmaktır.

Devam et

YÖNETİM

Başarı hedeflerimizi ortak akılla destekliyoruz.

Zeki Yurtbay
Zeki Yurtbay Kurucumuz ve Ebedi Başkanımız
Emel Yurtbay
Emel Yurtbay Yönetim Kurulu Başkanı
Z. İlter Yurtbay
Z. İlter Yurtbay Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Melis Yurtbay
Melis Yurtbay Yönetim Kurulu Üyesi
Gürkan Peker
Gürkan Peker Yönetim Kurulu Üyesi
Serkan Peker
Serkan Peker Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa Girgin
Mustafa Girgin Yönetim Kurulu Üyesi
Yurtbay Yem

Yem sektöründe en güvenilir ve tercih edilenler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

İletişim Bilgileri
Adres Bartın yolu 3. km Çaycuma / Zonguldak

Telefon0372 615 15 93

Faks0372 615 31 02

E-Postainfo@yurtbayyem.com

Webwww.yurtbayyem.com