Yurtbay Yapı
Yurtbay Yapı SÜREKLİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR

Büyümesini tescilleyen, Türkiye’nin 507. büyük sanayi kuruluşudur.

HAKKINDA

Yurtbay Yapı A.Ş., Yurtbay Şirketler Grubu bünyesindeki sanayi kuruluşlarının inşaat faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş olup, günümüzde kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile endüstriyel tesislerin yanı sıra iş merkezleri, nitelikli konut gibi farklı projeleri de hayata geçirerek çalışma alanını genişletmiştir. Bugüne dek Türkiye’nin birçok ilinde taahhütlerini başarıyla gerçekleştirmiş, kurumsallaşmış yapısıyla çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli yetişkin insan gücüyle, genel müteahhitlik hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Eskişehir’deki seramik üretim yatırımı olan 128.481 m2’lik Yurtbay Seramik Fabrika Binası, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu 37.319 m2’lik Yurtbay Yapı Kimyasalları Adana Fabrika Binası, Düzce’de bulunan 13.048 m2’lik Delta Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş., Çaycuma’daki 13.168 m2’lik Yurtbay Tuğla ve Toprak San. ve Tic. A.Ş., Çaycuma’da bulunan 1.660 m2’lik Yurtbay Pazarlama Lastik, İstanbul’da inşa edilen 2.461 m2’lik Yurtbay Seramik Pazarlama A.Ş. Binası, 2.988 m2’lik Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Kampüsü Sakine Şevki Yurtbay Araştırma Merkezi-Gıda Mühendisliği Binası, 2.736 m2’lik Oktay-Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi, 936 m2’lik Düzce’deki Delta Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş., & Şehit Ali Beşir Bayraktar Okulu ile Zonguldak’ta hayata geçirilen 4.770 m2’lik Melodi Park Evleri gibi farklı fonksiyonlara sahip tesisler Yurtbay Yapı A.Ş. imzası taşımaktadır.

Yurtbay Yapı A.Ş., hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Türkiye’de sadece kalitesiyle değil güvenirliliğiyle de bilinmektedir. Geçmişinden aldığı güçle yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen, çevreye duyarlı ve kalite standartlarına uygun yapılar inşa eden Yurtbay Yapı A.Ş., yeni projeler üretmeye devam etmektedir.

Devam et

YÖNETİM

Başarı hedeflerimizi ortak akılla destekliyoruz.

Zeki Yurtbay
Zeki Yurtbay Kurucumuz ve Ebedi Başkanımız
Emel Yurtbay
Emel Yurtbay Yönetim Kurulu Başkanı
Z. İlter Yurtbay
Z. İlter Yurtbay Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Melis Yurtbay
Melis Yurtbay Yönetim Kurulu Üyesi
Gürkan Peker
Gürkan Peker Yönetim Kurulu Üyesi
Serkan Peker
Serkan Peker Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa Girgin
Mustafa Girgin Yönetim Kurulu Üyesi
Yurtbay Yapı

Ülkemizin katma değerini yükseltecek yapılar inşa etmeyi kendine amaç, ülkemize ise bir borç biliriz.

İletişim Bilgileri
Adres Hasanpaşa Mah. Lavanta Sok. No: 2 Kadıköy/İstanbul

Telefon0216 327 99 99 - 165

Faks0216 325 40 50

E-Postainfo@yurtbayyapi.com

Webwww.yurtbayyapi.com