Zonguldak Kömürspor’un forma sponsoru Yurtbay Seramik oldu

Milliyet 27 Ekim 2022

Yurtbay Seramik “Omuz Omuza Daha Güçlü Yarınlara” temalı Bayi Toplantısı’nı Antalya’da, Calista Luxury Resort’da gerçekleştirdi. Yurtbay Seramik’in 16-18 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen buluşmasında 2017 yatırım ve büyüme hedefleri paylaşıldı, yeni ürünler tanıtıldı.

“Omuz Omuza Daha Güçlü Yarınlara” konseptiyle gerçekleştirilen toplantıda, Yurtbay bayilerini iki günlük verimli bir program karşıladı. Toplantının açılış konuşmasını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay yaptı. Sunuculuğunu CNNTürk “Bugün” Programı sunucusu Başak Şengül’ün yaptığı toplantıya konuk konuşmacı olarak NTV Spor Spikeri Nebil Evren, Eski Milli Futbolcu, Teknik Direktör ve Spor Yorumcusu Metin Tekin, Futbol yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol ve Ekonomist ve Spor Yazarı Deniz Gökçe katıldı.

Yurtbay Seramik, her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi toplantısının üçüncüsünü 16-18 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Antalya/ Belek Calista Luxury Resort Hotel’de düzenlenen bayi toplantısına yurtiçinden ve yurtdışından bayiler katılım sağladı.

Yurtbay Seramik’in 2016 yılı iş sonuçlarının, 2017 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay gerçekleştirdi. Değişim, sürdürülebilir büyüme, rekabet ve müşteri odaklılık konularına değinen Yurtbay’ın açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Peker ve Satış ve Pazarlama Müdürü Kemal Saygı konuşmaları ile devam etti.

Toplantıda 4. Zeki Yurtbay Tasarım yarışması ödül töreni gerçekleştirildi. Altı eser sahibine sertifikaları ve ödülleri takdim edildi.

Zonguldak Kömürspor’un forma sponsoru Yurtbay Seramik oldu